GlobalKat

Zajmujemy się skupem katalizatorów ceramicznych, metalowych oraz monolitu ceramicznego.

Firma GlobalKat to rzetelna firma, która zawsze dba o dobro klienta. Nasza firma oferuje najlepsze na rynku ceny skupu katalizatorów.
  • Służymy bezpłatną pomocą w kwestii wyceny towaru również u klienta.
  • Jesteśmy zaopatrzeni w specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu możemy dokonać wiarygodnej i uczciwej wyceny towaru.
  • Posiadamy wszystkie niezbędne zezwolenia na transport i utylizację zużytych katalizatorów.
  • Działamy szybko i profesjonalnie, nigdy nie zalegamy z płatnościami.
  • Skupujemy ilości zarówno hurtowe jak i detaliczne.
  • Wystawiamy faktury VAT W razie jakichkolwiek pytań albo wątpliwości spotkają się Państwo z miłą i profesjonalną obsługą.
  • Przy współpracy z naszą firmą gwarantujemy obustronne zadowolenie. Jeżeli posiadasz katalizatory i chcesz się ich pozbyć zadzwoń do nas lub przyjedź!


UWAGA !
Proszę pamiętać, że każdy katalizator ceramiczny ma indywidualną cenę. Jest to uzależnione od zawartości metali szlachetnych oraz aktualnej ceny na rynkach światowych, natomiast cena za katalizatory metalowe i monolity ceramiczne zależy od ich wagi.Skupujemy każdą ilość
katalizatorów ceramicznych, katalizatorów metalowych i  monolitu ceramicznego pochodzącego z różnego rodzaju katalizatorów. Cena skupu katalizatora ceramicznego jest zależna od zawartości w nim metali szlachetnych i ich ceny na rynkach światowych.
Cena skupu katalizatora metalowego i monolitu ceramicznego uzależniona jest od jego wagi. Posiadamy specjalistyczny sprzęt umożliwiający rzetelną i szybką wycenę. Katalizatory i monolit ceramiczny skupujemy w każdej ilości, zarówno od klientów indywidualnych jak i hurtowych. Prowadzimy także skup wysyłkowy. Dojeżdżamy do klienta.