Oferta

Skup katalizatorów:
ceramicznych, metalowych, monolitu ceramicznego


Skupujemy każdą ilość katalizatorów ceramicznych, katalizatorów metalowych i  monolitu ceramicznego pochodzącego z różnego rodzaju katalizatorów.

Cena skupu katalizatora ceramicznego jest zależna od zawartości w nim metali szlachetnych i ich ceny na rynkach światowych. Cena skupu katalizatora metalowego i monolitu ceramicznego uzależniona jest od jego wagi. Posiadamy specjalistyczny sprzęt umożliwiający rzetelną i szybką wycenę. Katalizatory i monolit ceramiczny skupujemy w każdej ilości, zarówno od klientów indywidualnych jak i hurtowych. 

Zapytaj o aplikację do wyceny katalizoatorów
Dla stałych klientów posiadamy aplikacje zainstalowaną na tabletcie do wyceny katalizatorów. Aplikacja umożliwia wycenę katalizatorów w czasie rzeczywistym poprzez stałe pobieranie kursów metali kolorowych z notowań giełdowych. Dzięki czemu, ceny katalizatorów aktualizowane są na bieżąco. W naszej bazie znajdziecie kilkanaście tysięcy pozycji katalizatorów. Każdy z nich oznaczony jest unikatowym numerem katalogowymi. Oprócz identyfikatorów, będziecie mieli okazję poznać wagę i dowiedzieć się z jakiego pojazdu pochodzi wybrany katalizator. 

Zadzwoń teraz

Zapytaj o wycenę

Jak dojechać

Zaloguj się 

Porozmawiaj z doradcą